Неділя, 05.05.2024, 13:14

Бібліотека Київського енергетичного коледжу

Головна » 2014 » Лютий » 3 » Переваги навчання у ДВНЗ "Київський енергетичний коледж"
Переваги навчання у ДВНЗ "Київський енергетичний коледж"

Переваги

для абітурієнтів та студентів при вступі та навчанні

у Державному вищому навчальному закладі

«Київський енергетичний коледж»

(рік заснування -  1956)

Для абітурієнтів :

1. Навчання на місцях державного замовлення ( 70 % від загальної кількості місць).

2. Отримання відповідної кваліфікації на базі 9, 10 або 11 класів ( 11 клас – наявність сертифікатів ЗНО, навчання починається з другого курсу).

3. Отримання повної вищої освіти за скороченим терміном навчання у ВНЗ ІІІ- ІV рівнів акредитації без надання сертифікатів ЗНО.

4. Для абітурієнтів (слухачів підготовчих курсів) при конкурсному відборі на місця державного замовлення додатково нараховується до 2 балів.

Для студентів :

І курс – у І семестрі всі студенти , які поступили на навчання за державним замовленням, отримують стипендію у розмірі 550 грн. ( станом на  2013-2014 н.р.).

ІІ курс – отримують повну середню освіту, проходять практичну підготовку в навчальних майстернях коледжу,  вивчають дисципліни циклу природничо-наукової підготовки.

ІІІ курс – отримують робітничу спеціальність з присвоєнням 2 або 3 розряду слюсаря  відповідної кваліфікації (з наданням свідоцтва),  вивчають дисципліни циклу професійної та практичної підготовки.

ІV курс – проходять виробничу практику на підприємствах м. Києва  з можливістю подальшого працевлаштування на ці підприємства (в коледжі працює комісія з працевлаштування випускників), мають можливість продовжити навчання у ВНЗ ІІІ- ІV р.а. за скороченим терміном (на вакантних місцях державного замовлення або  за контрактом) за денною та заочною формами навчання.

Студенти коледжу приймають активну участь у Всеукраїнських науково-практичних конференціях, Всеукраїнських та міських конкурсах і змаганнях , а студенти-відмінники мають змогу отримувати стипендії Президента України, Верховної Ради України та  Київського міського голови.

Ласкаво запрошуємо на навчання до нашого коледжу

Вас та Ваших друзів!

Переглядів: 2468 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 5.0/2
5 AjtekaEnvenda